برای ما خیلی مهم بود که کار با کیفیت ، متناسب با قیمت و در چارچوب زمانی تعریف شده انجام شود. برای این پروژه در انتخاب تیم بسیار سخت گیری کردیم و نهایتا از بین چهار گزینه ی نهایی ، ترجیح دادیم کار را به ایشان بسپاریم که خوشبختانه ، نیازمندی های سرویس را با کیفیت بسیار مناسبی در اختیار قرار دادند. امیدواریم که در پروژه های دیگر شرکت ارتباطات مبین‌نت افتخار همکاری با ایشان را داشته باشیم.

مبین‌نت

بسیار از آشنایی و همکاری با تیم فنورا خوشحالم. پروژه ی بسیار سنگینی داشتیم ولی در همه ی بخش ها از طراحی UI/UX پروژه گرفته تا توسعه و برنامه نویسی سایت، عملکرد بسیار حرفه ای و درجه یکی داشتند… از نظر زمانی کار را به موقع تحویل دادند و واقعاً در هر لحظه پشتیبان و پاسخگو بودند… از ویژگی های مثبت این تیم می تونم به اخلاق کاری حرفه ای، خوش قولی، تعهد کاری بالا و به روز بودن اشاره کنم… به مدیریت تیم بابت جمع کردن همچین تیم خلاقی تبریک میگم و حتماً همکاری های بیشتری را باهاشون انجام خواهم داد.

آپادمی

کار کردن با گروه فنورا بسیار راضی کننده و لذت بخش بوده و تجربه خوبی بود. ایشون بسیار حرفه ای و دقیق و متعهد به زمان هستن و تجربه این پروژه باعث شد تا بعد از این نیز به همکاری با ایشان ادامه دهم.

جامع نگر

خب خیلی ها هستن که میگن کار بلد هستیم ولی این تیم بعد از اینکه گفت کار بلد هستیم ثابت هم کرد. در پرداخت پیش پرداخت خیلی دو دل بودم. ممکنه برای شما هم پیش بیاد.فقط بگم با خیال راحت اعتماد کنید. این را هم بگم بعضی از افراد فکر میکنن کارفرماهای قبلی چون از کار سر درنمیارن همینجوری ی نظر ثبت میکنن.ولی بنده خودم تا حدود زیاد از کاری که سفارش دادم سر در میارم پس با علم و اگاهای این کامنت را میذارم این تیم قابل اعتماد است.

itnery

یه تجربه ی خیلی عالی از کار کردن با یه تیم حرفه ای، یه تیم با پشتکار فوق العاده ، حرفه ای ،کار بلد ، با شخصیت و دوس داشتنی و پایبند به اصول و قوانین … تو یه کلمه بهترین.

میثم مهران‌نژاد

کارشون فوق العاده عالی هستش جز بهترین فریلنسرها هستن که تا به الان بهاشون کار کردم بنابراین اگر واقعا پروژه پیچیده دارید بدید به این تیم فوق العاده مطمئنم کارتون رو به بهترین نحو انجام میدن

میزبانن‌یاب

اولین باره که با این تیم همکاری داشتیم ، به شدت تیم حرفه ای ، خلاق ، متعهد و متخصصی هستند ، ارتباطاتشون با ما بسیار عالی و از اخلاق حرفه ای در کار برخوردار بودند ، قطعا از گزینه ی اول برای همکاری های آتی خواهند بود .

ورکاپ

پروژه UX/UI برای صنعت خودرو با ایشان انجام شد. بسیار پیگیر و هماهنگ بودن و با سرعت عمل کار را انجام دادن.

هیما

تیم جوان و حرفه ای هستند و از کار با این تیم درکل راضی هستیم .. انشالله ایشان نیز از ما راضی باشند و بتوانیم پروژه های بعدی را باهاشون پیش ببریم

دیجی زرگر

بسیار صبور بودن و مواردی که گفته میشد رو با سرعت خوب انجام میدادن

mahdi1002020